apie mus

promo ivairios (4)

Labas!

Aš – Živilė, „La mani” prekinio ženklo įkūrėja.
Nagų priežiūros ir grožio srityje esu daugiau nei 15 metų. Kartais pajuokauju, kad nagai man – visas gyvenimas.

Ir iš tiesų – kiekviena mano diena sukasi aplink nagus. Nuolat domiuosi naujausiomis tendencijomis, inovacijomis nagų priežiūros srityje. Ir svarbiausia – visuomet ieškau geriausių, aukščiausios kokybės priemonių, kurias galėčiau įtraukti į „La mani” asortimentą ir pasiūlyti Jums – nagų priežiūros meistrams.

Dalinamės žiniomis ir patirtimi

Daugybę metų kaupiau žinias ir patirtį, todėl jau 8 metus dalinuosi tuo mokymu metu, kuriuos vedu tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse. Per tiek metų teko susipažinti su nesuskaičiuojamu kiekiu meistrų, todėl puikiai žinau su kokiomis problemomis jie susiduria savo darbe.

Visuomet ieškau sprendimų. Kaip tas problemas išspręsti, kaip darbą paversti sklandesniu, kaip pasiekti geresnius darbo rezultatus.

Mūsų – „La mani” – tikslas – pasiūlyti tokias priemones, kurios padėtų sutrumpinti manikiūro atlikimo trukmę. Taip sutaupant tiek meistro, tiek klientės laiką.La mani produktai
Woman with rubber base

Nuolat atnaujiname asortimentą

Nebijome pokyčių. Jeigu iš klientų sužinome, kad produktas nebetenkina jų poreikių, atsisakome ir ieškome geresnio varianto.

Visuomet ieškome geriausių ingredientų, geriausių sudėčių, kokybiškiausių produktų. Mūsų darbo tikslas ir didžiausia siekiamybė – pasiūlyti geriausias rinkoje priemones nagų priežiūrai. Kad mūsų parduotuvėje meistrai rastų būtent tai, kas jiems palengvintų darbą, paverstų jį maloniu ir operatyviu. Todėl visuomet laukiame Jūsų nuomonių, atsiliepimų, kurie padeda mums tobulėti ir pasiūlyti tik tai, kas yra geriausia.

Santykis
Misija
Tvarumas
Produktai
Pirkinių krepšelis

PIRKTI DAUGIAU APSIMOKA! PERKANTIEMS UŽ 100 EUR , DOVANOJAME 15 ML TIKSOTROPINIO GELIO PAKUOTĘ!